XI Miejski Turniej Zdrowia

Po raz jedenasty  Przedszkole nr 1 w Augustowie było organizatorem Miejskiego Turnieju Zdrowia. Trzeba przyznać ,że ani nauczycielkom ,ani dzieciom nie brakuje entuzjazmu do idei propagowania zdrowego stylu życia .Tegoroczny Turniej odbył się 20.05.2014r  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 pod hasłem "Przedszkolak bezpieczny i zdrowy".  Przy konkurencjach sportowych było dużo śmiechu i radości ,bo wszystkie były bardzo wesołe i pocieszne. Nikt się nie nudził ,a wszystkie drużyny miały wspaniały doping kibiców ze swoich przedszkoli. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą na temat bezpiecznego zachowania w trakcie jazdy rowerem ,pobytu nad wodą ,poruszania się po drogach publicznych. Zdały więc celująco test na dojrzałość szkolną.