Wycieczka do Ełku - Sala zabaw TROPICO

W dniu 20.05.2019 r. w ramach projektu unijnego realizowanego w naszym przedszkolu dzieci udały się do Ełku gdzie bawiły się wspaniale w sali zabaw TROPICO. To był czas spędzony na aktywnej zabawie w klimacie pirackim gdzie skorzystaliśmy z 3 zjeżdżalni z basenem, sieci pajęczej, pistoletów pneumatycznych, strefy grawitacyjnej oraz huśtawek i wiele przeszkód.Do naszej dyspozycji mieliśmy również nowoczesną  salę z torem pontonowym, basenem ze zjeżdżalnią, wejściem Spidermana oraz tradycyjnymi przeszkodami.Ciekwą atrakcją z której skorzystaliśmy był też magiczny dywan, ściana interaktywna,stół 3 w 1 (bilard, air hokej, ping-pong),piłkarzyki oraz strefa trampolin wraz ze ścianą wspinaczkową. Dodatkowym atutem sali w której byliśmy była wspaniale wyposażona strefa klocków - takiego ogromu klocków jaki mieliśmy do dyspozycji można tylko pozazdrościć:) Zapraszamy do galerii:)