Pasowanie na przedszkolaka w grupie Smerfy

Szóstego grudnia odbyło się w naszym przedszkolu Pasowanie Przedszkolaków z grupy SMERFY. Licznie przybyli rodzice podziwiali swoje małe Smerfy, które wraz ze swoimi paniami: panią Ewą, Olą i Moniką, prezentowały poznane wierszyki, piosenki i tańce. Pani Kasia- nasza rytmiczna czuwała nad oprawą muzyczną i taneczną maluchów. Dzieci po świetnym występie zostały pasowane przez panią Dyrektor na prawowitych przedszkolaków naszego przedszkola. Po występie przedszkolaki wraz z rodzicami udały się na słodki poczęstunek do swej sali, pięknie ustawiony i przygotowany przez panią Halinkę. A tuż za drzwiami czekał już na nich długo oczekiwany gość Mikołaj.

Z okazji Mikołajek dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja wspaniałymi prezentami. Dumni rodzice bardzo szczęśliwi i zadowoleni ze swych pociech uwieczniali je robiąc im mnóstwo zdjęć.