Jasełka 2015 r.

W miesiącu grudniu rodzice dzieci z najstarszych grup 5-6 latków uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym połączonym z „Jasełkami” i aukcją charytatywną na rzecz chorego kolegi Kacperka. Obecnością swoją zaszczycił nas proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego ks. Witold Bączek oraz Kacperek z tatą. Dzieci z grup: „Puchatki” i „Pszczółki” przedstawiły „Jasełka” wcielając się w role Matki Bożej, św. Józefa, królów, aniołów, pastuszków i innych. Z radością śpiewały kolędy i pastorałki a aniołowie i gwiazdki wykonali piękne układy taneczne do piosenek o tematyce religijnej. Mali aktorzy wspaniale poradzili sobie z tak trudnym wyzwaniem. Publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Po skończonych „Jasełkach” i spotkaniu opłatkowym goście wzięli udział w aukcji charytatywnej.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować mamom, które przygotowały pyszne ciasta na aukcję oraz wszystkim rodzicom za wsparcie naszej aukcji Bożonarodzeniowej.