Jasełka z rodzicami

Piękną tradycją stało się już, że w okresie Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu dzieci z grupy najstarszej wystawiają Jasełka. Serdecznie i ciepło powitała zgromadzonych gości- księdza Proboszcza i  rodziców dzieci-dyrektor przedszkola pani Barbara Rybek.
 Wszyscy zwrócili uwagę na piękną, nastrojową scenografię wprowadzającą w jakże dobrze nam znaną opowieść wigilijną związaną z narodzeniem Jezusa. Klimat tamtej nocy podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków, ich wielkie zaangażowanie i w tle brzmiące kolędy. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze, aniołowie, dzieci i zwierzęta. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia.