Programy i projekty

W ramach Programu otrzymano dotację w kwocie 3750 zł.W jej ramach zakupone zostały książki , audiobooki oraz książki obrazkowe z których korzystają dzieci w czasie zajęć oraz swobodnych zabaw.Książeczki umieszczone są w biblioteczkach w salach dziecięcych.
W ramach programu książki czytane są dzieciom przez nauczycieli,rodziców ,osoby zaprzyjaźnione z przedszkolem.Organizowane są konkursy dotyczące literatury pięknej np.konkursy recytatorskie ,konkursy na napisanie wiersza,konkurs tematyczny na najładniejsze jasełka.Współpracujemy też z Miejską Biblioteką Publiczną realizując projekt "Magiczna Moc Bajek ",uczestnicząc w akcjach organizowanych przez bibliotekę.